Web sitemiz genelinde toplam 11 konuya 3 yorum yazıldı.

YETİŞ YAA ATİBA

YETİŞ YAA ATİBA

Gökhan - Atiba - Oğuzhan -Quaresma ve Adriano dan yoksun Beşiktaşın bütün oyun düzeni etkilendi. Gökhan oyuna sonradan dahil oldu ama eski performansına dönmesi için zamana ihtiyacı var. 

Atiba yerine Medel Oğuzhan yerine Tolgay var diyenler olabilir. Ancak Atiba ve Medel çok başka oyuncular. Atiba topu arkadaşına verdikten sonra boşa çıkmaya çalışan sürekli hareket eden bir oyuncu Medel ise biraz daha statik. Medelin oyununu Beşiktaşın oyun ayarlarına göre değiştirip dönüşmesi lazım. Tolgay ise Joker bir oyuncu. Atiba Oğuzhan veya Talisca olmayınca onların yerine oynayabilir, maçta sonradan onların yerine dahil olabilir, takıma enerji katabilir. Ancak Beşiktaş onbirinin değişmez ismi olması fikrine hiç katılmıyorum. Atiba ya da Oğuzhan sahada olsa Tolgay bugün daha fazla etki yapabilirdi ama her ikisi de olmayınca oyun ezberi bozuldu verimi düştü. 

Talisca yüksek skor gücüne rağmen oyunun içinde kaybolması yüzünden takımına zarar veriyor. Savunma geçişlerinde takımına fazla yardım etmiyor. Eksiklerini görüp toparlamak zorunda...

Ersun Yanal'ın Okay'ı stoper oynatması biraz ilginç geldi bana ama eğer Okay pozisyon bilgisi yönünden gelişirse Türk Milli Takımı iyi bir stoper kazanır. Ersun Yanal bu konuda ona yardım edebilir. Okay da çalışarak bu dönüşümü yapabilir.Sosyal Medyada Paylaş:


Yorum YapOkumayanın... Okumayanın... Okumayanın... Okumayanın...

Okumayanın...

Okumayanın...